Základní info k 62. ročníku:

Termin: 10.-12.11.2017

Místo: Osečná

Co: 2etapový závod spojující lezení, orientační běh a pohyb krajinou. Pátek: 2-3 hodinová noční etapa sobota: 7-8 hodinová denní. Lze i jednotlivě. Obecné informace o akci na www.obph.cz

Ubytování: ZŠ a MŠ Osečná od pátku do neděle  – tělocvična (cena 50Kč/osoba/noc)  nebo nevytápěné chatky (300Kč/noc celá chatka pro 4 osoby). Stany je možné postavit pouze po vyčerpání kapacity chatek (pokyn ze školy) – zatím tedy nelze.

Stravování: zajištěna snídaně sobota (60kč), večeře (80kč – Pečené kuřecí stehno,brambory). V pátek se bohužel nepodařilo stravu zatím domluvit, ale pořadatelé zajistí alespoň párky v rohlíku, utopence, čaj atd. plus pivo točené Rohozec (půllitry si vemte).

Startovné: 480kč/dvojice (číslo účtu zašleme s potvrzením přihlášky), platba do 5.11.2017. Pouze noční etapa: 100kč/dvojice, pouze denní 380kč/dvojice.

Přihlášky zasílejte do 5.11.2017 na email: obph@email.cz včetně požadavků na jídlo, nocleh a druhou sadu map. Pokud platba nedojde do neděle/pondělí před závodem, počítejte s tím,že Vám ho nenahlásíme.

Kategorie: mm, žž, mix, veteráni (součet věků 110+).

Mapy: mapy pro orientační běh, základní mapy ČR plus lokální plánky, druhá sada map – doplácet se bude pouze druhá sada pro sobotní etapu a to 40Kč (prosím již přihlášené závodníky o dohlášku druhé sady map, chcete-li jí).

Pokud by se někomu nechtělo běžet, ale pořádat, napište pls na můj email v kontaktech na webu závodu (stejný jako loni-www.obph.cz). Oceníme pomoc, zejména horolezeckou.


Prostor závodu:
E1+E2