Pokyny pro závodníky 2019

Co je OBPH, na který se chcete přihlásit? 

Závod lze stručně definovat jako vytrvalostní dvouetapový závod dvojic v orientačním běhu s volným pořadím kontrol, kde část kontrol je dosažitelná jen s pomocí lezeckých technik. Závodí se v kategoriích: muži, ženy, mix a veteráni (součet věků 110+). Více na stránce: O závodu.

Kdy se OBPH letos koná:

1. – 3. 11. 2019. V pátek 1. 11. noční etapa, v sobotu 2.11. denní etapa (délky jednotlivých etap upřesníme).

Kde se letos budeme pohybovat:

CHKO Lužické hory, okolí obce Rynoltice

Centrum závodu:

obec Rynoltice – Kulturní dům

Prezence:

v pátek 1.11. od 16:30 do 20:00 v Kulturním domě
v sobotu 2.11. od 7:30 do 9:30 u startu před Kulturním domem

Startovné:

500 Kč/dvoučlenný tým

Jak se přihlásíte:

Přihlašujte se na tomto odkazu: Přihlašování 2019

Ubytování:

Ulehnout budete moci na vlastních karimatkách a ve vlastních spacácích v tělocvičně, třídách a na chodbách ZŠ Rynoltice („klidová zóna“), v prostorách Kulturního domu („méně klidová zóna“ vhodná pro ty z vás, kteří rádi bývají dlouho vzhůru) a na pozemku u Kulturního domu ve vlastních stanech („neutrální zóna“). Také můžete využít ubytování v chatě Polesí (vzdálené 1,9 km od Kulturního domu) – více info v přihlášce. Ubytování je za příplatek a objednávejte ho rovnou v přihlášce.

ZŠ a Kulturní dům jsou od sebe vzdáleny cca 500 m. V tělocvičně ZŠ jsou k dispozici WC a sprchy, v Kulturním domě jsou k dispozici WC, sprchy jsou na cca 500 m vzdáleném fotbalovém hřišti.

Pokud vám naše nabídka nevyhovuje, pak v blízkém okolí můžete využít ubytování v hotelu pivovaru Cvikov (cca 15 km od centra závodu), kempu Černá Louže (cca 1,5 km od centra závodu), penzionu Jitravský Dvorec (cca 3 km od centra závodu) a další dle vašeho uvážení. Tato ubytování pro vás nezajišťujeme, poskytujeme pouze tipy!

Stravování:

V centru závodu nabízíme za příplatek 3 jídla: sobotní snídani, sobotní večeři a nedělní snídani. Na snídaně si budete moci dopřát míchaná vajíčka, müsli s jogurtem/mlékem, obložený talíř nebo palačinky – PALAČINKY POUZE V SOBOTU. Na večeři bude 1 druh polévky a výběr z 2 hlavních jídel – večeři pro vás navaří restaurace Jitravský Dvorec. Obě snídaně a večeře jsou za příplatek, objednávejte je rovnou v přihlášce.

Od pátečního večera budeme v Kulturním domě točit pivo, limonádu (obojí od lokálního pivovaru Cvikov), všechny barvy vína a nabízet  drobné pochutiny (domácí hermelín, utopenci, toasty, párky, brambůrky, tyčinky, …). V sobotu si budete moci (nejen ráno) pochutnat na domácích palačinkách.

Další info:

Pokud se k závodu přihlásíte, pak určitě sledujte tuto stránku i stránku s aktualitami: Aktuality 2019.

Pokyny na této stránce budeme průběžně aktualizovat pokyny k 64. ročníku OBPH.

 

Těšíme se na vás!

Tým organizátorů OBPH