Kontroly sebrány, lana schnou a my odpočíváme. 68. ročník OBPH, které proběhlo ve Sloupu v Čechách, je za námi. Děkujeme všem za účast a parádní výkony. Nabili jste nás pořádnou várkou pozitivní energie.

Koukněte na konečné výsledky OBPH 2023.

Do sdílené fotogalerie stále můžete nahrát vaše fotky za závodu, v nadcházejícím týdnu zveřejníme i nějaké další fotky od Ely z noci, ze dne a z vyhlášení.

Ztráty a nálezy nějaké jsou (pište si o ně na obph@emai.cz) :

Našla se taky tahle bunda. Kočku někdo ztratil nejspíš už dávno.
Kategorie: Nezařazené

3 komentáře

Slavoj Hokr · 13. 11. 2023 v 13:59

Jako pamětník si dovolím několik poznámek:
1. Zařazuji si OBPH 2023 mezi podařené (velmi!). Bylo dost tělesných cvičení na stromech i skalách, byla i možnost přírodních koupání :-). Tam, kde jsme byli, se netvořily fronty čekatelů na atrakce. Uvítal bych i větší potřebu zapojení jiných dovedností, viz dále.
2. Použité mapy OB zmenšené do měřítka 1:15000 nedovolují plně využít svůj potenciál podrobností zejména ve skalních partiích. Neškodilo by i blízké umístění falešných kontrol.
3. Měřítko 1:15000 sice dalo jen jednu mapu A3, ale bývalo i více map, zejména různého obsahu a stáří, v každé bylo třeba jen několik kontrol. Pak to nebyl jen přesun z místa A do B, z B do C atd.
4. V noci nemusí být kontroly s odrazkami viditelné zdaleka 🙂
5. 🙂 🙂 🙂 Věk dožití se zvyšuje, věk odchodu do důchodu se posunuje, tak by stálo za úvahu popřemýšlet o limitu Vet 110+: třeba 120+, 130+ nebo 2krát 60+ ? 🙂 🙂 🙂
6. tato poznámka není pro pořadatele: opět jsem byl svědkem kažení naší hry, když jeden dosáhne kontrolu a několik právě příchozích/přiběhnuvších hned zahlaholí „cvakni mi to“ a je jim vyhověno. Kazíte hru nejen sobě, ale hlavně ostatním! Více Fair play!

Hvězdář · 13. 11. 2023 v 8:41

Bylo to skvělý, bylo to skvělý, bylo to skvělý. Moc díky!

Honza Šabata · 12. 11. 2023 v 12:47

Někde jsem vytrousil malý blokant Rock Empire. Případného nálezce odměna nemine.

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *