Pokyny na víkend – update 09.11.2021

Vážení závodníci, pevně věříme, že se na víkend těšíte stejně jako my. Připravili jsme pro vás pokyny, které si, moc vás prosíme, pečlivě prostudujte. Najdete je tady.

Budeme se snažit (a doufáme, že vy taky), aby závod proběhl v pohodové atmosféře jako každý rok. Start v pátek je u malé hospůdky s 45 židlemi, je objednán cca ten počet jídel jak jste indikovali v přihlášce. V sobotu se startuje již od 7:30 (snídaně jsou domluvené již od 6:30) abyste měli dostatek času vychutnat si pravou jizerskohorskou atmosféru s žulovými prvky. Po doběhu zde proběhne výdej jídel výměnou za předem zaplacené stravenky. Pár jídel bude možno zakoupit i na místě – ptejte se.

ad 1) Systém výroby výsledků budeme mít založený na startovních číslech, která se již nebudou měnit a najdete je v tabulce přihlášených. Pokud tedy chcete, zapamatujte si svoje číslo z této tabulky.(Ď)

ad 2) Pokud nemáte zaplaceno (ještě 9 týmů neplatilo) proveďte svou platbu nejpozději zítra. Bude to pro nás jednodušší, když se nebudeme muset nahánět. (Ď)

hore zdar a správný směr,

na viděnou v pátek

PL&ŠT&KŘ

3 Komentářů

 1. Michal Červenka

  Nabízím odvoz pro 2 lidi z Prahy – Černý Most v pátek cca 15:30 a zpět v neděli ráno. Michal (775972418)

 2. cayman

  Kdyby náhodou někomu vypadnul parťák, tak jsem k dispozici…ambice spíš vyšší, s mapou běhám hodně a slušně, o lezení taky něco vím 🙂
  cayman (tel: šestsetpět 916 532)

  1. cayman

   Už mám vyřešeno….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *